Wyginamy profile ze wszystkich systemów okiennych dostępnych na rynku europejskim.

Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie w gięciu profili co pozwala nam wykonywać najbardziej nietypowe konstrukcje łukowe.

Gięcie łuków

Gięcie profili PCV wykonujemy metodą KS Shulten, co pozwala na zminimalizowanie zniekształceń na powierzchni giętych profili. Metoda ta pozwala także na wykonanie łuku z odnogami (łuk w przejścia w odcinki proste) co znacznie poprawia estetykę gotowego wyrobu.

Do długości cięciwy ( profilu) należy doliczyć 30 cm na odcinki technologiczne.

UWAGA ! Gięte elementy łukowe mają tendencję do zmiany szerokości profilu od 0 ~ 1 mm co wynika z procesu technologicznego gięcia profilu w wysokiej temperaturze. 

Systemy profili

Dysponujemy następującymi systemami profili: KBE, STYL 2000, REHAU, VEKA, AURA, ALUPLAST, DECCO, GEALAN, KUMMERLING, TROCAL, BRUGMANN w podstawowych kolorach. Inne profile należy dostarczyć na adres naszej firmy.

Wykonujemy wszystkie rodzaje łuków

Gniemy według promienia, szablonu, koszowe, gotyckie. Wyginamy słupki, poszerzenia, szprosy naklejane, listwy maskujące, profile drzwiowe. Na życzenie klienta montujemy wzmocnienia stalowe w części łukowej. Wykonujemy również gotowe konstrukcje łukowe.

Łuki z odnogami można wykonać tylko przy łukach półkolistych i łukach koszowych. Minimalny promień gięcia wynosi 300 mm, do łuków których nie można określić promieniem konieczne jest dostarczenie szablonu określającego zarys łuku.

Technologia

Nasze konstrukcje łukowe zgrzewane są na zgrzewarce do kątów nietypowych firmy HASSOMAT co pozwala na otrzymanie wypływki bez konieczności robienia rowka maskującego.

Ważne informacje

Na nasze usługi oferujemy rabaty do 30%  

Gotowe elementy łukowe do 2m długości wysyłamy do klienta na nasz koszt.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY FIRMY ZAINTERESOWANE USŁUGAMI GIĘCIA PROFILI PCV !

Dodaj komentarz